Stavebníctvo

Výstavba lanových dráh

Skupina ESIN sa podieľala na výstavbe unikátnej lanovej dráhy „Funitel Priehyba – Chopok“ a lanovej dráhy „KLD 15 Chopok Juh“ v stredisku Jasná Nízke Tatry. Funitel patrí k najmodernejším technológiám svojho druhu na svete a umožňuje prevádzku pri sile vetra až do 120 km/h. Pri výstavbe sme prepravili viac ako 1 500 m3 betónu a úspešne zakladali stavby v tých najhorších podmienkach i v horskom...

Stavebné technológie

Skupina ESIN sa špecializuje na zemné práce, zakladanie stavieb, výstavbu železobetónových konštrukcií a hrubých stavieb. Najväčšie skúsenosti má s realizáciou monolitických stavieb rôzneho druhu. Vykonáva debniace, armovacie a iné činnosti potrebné na tomto druhu stavieb.

MRA betón

Mobilné zariadenia na výrobu betónových zmesí
Skupina ESIN disponuje vlastným mobilným zariadením na výrobu betónových zmesí SBM Euromix 2000 s kapacitou 100 m3/h, výrobou všetkých tried betónu až do -10°C. Prostredníctvom spoločnosti MRA sprostredkúvame služby dopravy, domiešavačov a hydraulických púmp.  

Drestav

Strešné konštrukcie, drevené stavby
Skupina ESIN zabezpečuje kompletnú dodávku krovov, striech, strešných krytín, stavbu drevodomov, drevených stavieb a výrobu drevených okien prostredníctvom spoločnosti DRESTAV.

ESIN Energy

Elektroinštalácie v slaboprúde
Spoločnosť ESIN Energy sa špecializuje na slaboprúdové rozvody ako alarm, EPS, CCTV, bezpečnostné riešenia, domáce multimédiá, hardvérové a softvérové vybavenie pre administratívu.