Rezidencie Kukučka

Rezidencie Kukučka je exkluzívny novopostavený realitný projekt. Nachádza sa v Tatranskej Lomnici, Vysoké Tatry, okres Poprad.

Rezidencie sú určené na priamy predaj, oslovujú vyššiu klientelu, čomu zodpovedajú aj vysoké štandardy, luxusné interiéry a tradičná vonkajšia architektúra. Komplex zahŕňa 84 apartmánových bytov v 4 samostatných budovách. V komplexe sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, Reštaurácia Kukučka, wellness centrum a služby vysokého štandardu.

Výnimočnosť projektu spočíva taktiež v jeho lokalite. Nachádza sa priamo v Tatranskej Lomnici, iba 200 metrov od údolných staníc lanoviek.

Obytné priestory tvoria v úhrne 4 142 m2, k dispozícii sú apartmány s rozlohou od 16 – 121 m2 a v cenových reláciách od 75 000 EUR do 790 000 EUR (vrátane DPH). Komplex zahŕňa 36 vnútorných a 34 vonkajších parkovacích miest.

 

 

Rezidencie Kukučka TV spot

Pozrite si TV reklamu Hotela a Rezidencií Kukučka. Zábery do spotu ako aj všetky fotografie na webových stránkach zabezpečil Martin Vrabko a jeho tím. Príjemný hlas patrí Monike Hilmerovej a technickú výrobu zabezpečila Slovenská produkčná, a.s. Produkoval Boris Kubovič, spot vysiela televízia TA3.

Viac informácií nájdete na stránke projektu:


www.RezidencieKukucka.sk