Humno

Après-ski bar Humno je viacúčelový objekt v Tatranskej Lomnici, vo Vysokých Tatrách. Après-ski bar a reštaurácia Humno Pub boli otvorené v druhej polovici roka 2010. Populárny komplex má kapacitu 450 ľudí a v Tatrách je jediný svojho druhu.

 

Za zaujímavosť je možné považovať inštaláciu čierneho SUV Cadillacu Escalade 2007, ktorý počas svojho koncertného turné Sticky&Sweet Tour v Prahe využila kráľovná popu Madonna. Unikátom je technické riešenie a „zavesenie“ na drevenú konštrukciu stropu dole hlavou nad tanečným parketom.

 

Jedinečnosťou tohto objektu je jeho celoročná využiteľnosť. Objekt je vhodný na usporiadanie firemných prezentácií, školení, workshopov, spoločenských podujatí, víkendovej zábavy, športových aktivít vo voľnej prírode, piknikov s opekaním (barbeque) a rautových večerov, koktailových večierkov (cocktail parties), nedeľných desiat (Sunday brunches), narodeninových osláv, gala večerí, posedení pri káve, tematických večerov, ochutnávky špecialít a nápojov príznačných pre danú sezónu.

 

End of Summer 2012, Tatranská Lomnica

Viac informácií nájdete na stránke projektu:


www.humnotatry.sk