Filantropia

Filantropia

Spoločenskú zodpovednosť považujeme za významnú súčasť pri našej podnikateľskej činnosti v rámci skupiny ESIN. V oblasti filantropie podporujeme najmä rozvoj kultúrnych hodnôt v Tatrách, ochranu životného prostredia, organizujeme regionálne kultúrne podujatie End of summer vo Vysokých Tatrách.

Podporujeme taktiež mladých začínajúcich hokejistov v Považskej Bystrici a vedieme finančnú zbierku pre popradskú nemocnicu a horskú službu na zakúpenie dýchacieho prístroja Oxylog 3000 plus.

 

 

Tatranský okrášľovací spolok

Záchrana kultúrnych hodnôt v Tatrách

Sme zakladajúci člen Tatranského okrášľovacieho spolku a Tatranského dopravného družstva. Osobne aj finančne podporujeme aktivity spolku. Každoročne organizujeme veľkú dobrovoľnícku akciu zameranú na čistenie odpadkov z najvyšších slovenských štítov. V rámci spolku revitalizujeme okolie, zabezpečujeme čistotu prostredia, budujeme turistické chodníky, presadzujeme záchranu historických električiek, organizujeme kultúrne podujatia.

www.tos-tatry.sk

 

Záchrana ľudských životov

Zbierka pre nemocnicu v Poprade

Organizujeme zbierku na zakúpenie dôležitého dýchacieho prístroja Oxylog 3000 plus pre záchranárov z popradskej nemocnice. Prístroj bude prispievať k záchrane ľudských životov počas prevozu v sanitke i helikoptére po zásahu horskej služby v Tatrách.

www.ta3.com

www.nemocnicapp.sk

 

 


 

Motorsport

Skupina ESIN výrazne prezentuje a podporuje motoršport na Slovensku. Aktívne sa zapájame do pretekov rally, pretekov automobilov do vrchu aj na okruhoch.

Zároveň organizujeme významné nadnárodné podujatie FIA Majstrovstvá Európy pretekov do vrchu na Dobšinskom kopci a taktiež prezentujeme a približujeme motoršport širokej verejnosti na rôznych spoločenských podujatiach na Slovensku.

 

KL Racing rally team

Preteky rally

 

Profesionálny tím jazdcov, kde skupinu ESIN prostredníctvom KL Racing rally team, reprezentujú piloti Vlastimil Majerčák a Tomáš Kukučka. V nižších súťažných kategóriách rally reprezentuje skupinu ESIN posádka Jozef Jágrik – Boris Kubovič.

Dobšinský kopec

FIA Majstrovstvá Európy pretekov do vrchuh

 

Skupina ESIN je výhradným organizátorom FIA European Hill Climb Championship Dobšinský kopec, ktoré sa konajú pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča.

ESIN racing

Preteky automobilov na okruhu

 

Skupina ESIN je na pretekoch automobilov na okruhu reprezentovaná tímom Dino&Co Racing Team v spolupráci so Srnka Motorsport. Pýchou tímu je automobil Ferarri 458 Italia Challenge.

www.klracing.eu

www.dobsinskykopec.com

Dino&Co Racing Team